Чечуга Сергій Броніславович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
доктор медичних наук
Консультація 650 грн.
Доктор Чечуга Сергій Броніславович, доктор медичних наук. Спеціалізується в області гінекології. Займається питаннями, пов'язаними з проблемами запліднення та виношування дитини. Надає допомогу в процесі пологів і післяпологовий період. Проводить ретельне обстеження та діагностику стану жіночої репродуктивної системи. Лікує інфекційні захворювання жіночої сечостатевої системи, захворювання слизової оболонки матки, лікує ерозію шийки матки, вагініт та запальні процеси.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця ул. Магістратська, 158

Відгуки пацієнтів

Інна
18 апреля '18р.
Сергій Броніславович висококваліфікований лікар та чудова людина. Хотілось би відмітити його професіоналізм та позитивне відношення у всьому. Одразу видно, що він любить свою роботу.
Наталія
26 января '18р.
Була на обліку в "Інномед" Материнство і дитинство і народжувала в Сергія Броніславовича! Лікар компетентний, розумний, хоча вагітність була еко і проблемною, але завдяки моєму оптимізму і вмінням Чечуги С.Б. як фахівця дали результати. Народила доньку. Дякую Вам!
Наталя
17 ноября '17р.
Людина, яка любить своє діло. Профессіонал.
Таїсія
23 октября '17р.
Сергій Броніславович з усіх лікарів, до яких я зверталась - найкращий! Завдяки його професіоналізму, компетентності та вмінню переконувати, що все буде добре, у мене в 2014 році народився довгоочікуваний синочок!
Аліна
28 августа '17р.
Для мене Сергій Броніславович найкращий лікар ! Народжувала з ним 2 рази! Дітки крупні, але все пройшло чудово, завдяки професіоналізму та підтримці Сергія Броніславовича!
05 марта '19р.
Безмерно благодарна Сергею Брониславовичу за профессианолизм, внимательность и положительную энергетику!
жукова Надія
27 ноября '18р.
дякую що врятували моє життя і моєї дитинки!бережи Вас Господь!!!!!
Жукова Надія
27 ноября '18р.
дякую що врятували мені та моїй дитині життя!бережи Вас Господь!
21 сентября '18р.
Велика подяка Сергію Броніславовичу за його професіоналізм і чудову енергетику.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)