Чечуга Сергій Броніславович

Акушер-гінеколог, Гінеколог
доктор медичних наук
Доктор Чечуга Сергій Броніславович, доктор медичних наук. Спеціалізується в області гінекології. Займається питаннями, пов'язаними з проблемами запліднення та виношування дитини. Надає допомогу в процесі пологів і післяпологовий період. Проводить ретельне обстеження та діагностику стану жіночої репродуктивної системи. Лікує інфекційні захворювання жіночої сечостатевої системи, захворювання слизової оболонки матки, лікує ерозію шийки матки, вагініт та запальні процеси.

Інна
18 квітня '18р.
Сергій Броніславович висококваліфікований лікар та чудова людина. Хотілось би відмітити його професіоналізм та позитивне відношення у всьому. Одразу видно, що він любить свою роботу.
Наталія
Була на обліку в "Інномед" Материнство і дитинство і народжувала в Сергія Броніславовича! Лікар компетентний, розумний, хоча вагітність була еко і проблемною, але завдяки моєму оптимізму і вмінням Чечуги С.Б. як фахівця дали результати. Народила доньку. Дякую Вам!
Наталя
Людина, яка любить своє діло. Профессіонал.
Таїсія
Сергій Броніславович з усіх лікарів, до яких я зверталась - найкращий! Завдяки його професіоналізму, компетентності та вмінню переконувати, що все буде добре, у мене в 2014 році народився довгоочікуваний синочок!
Аліна
Для мене Сергій Броніславович найкращий лікар ! Народжувала з ним 2 рази! Дітки крупні, але все пройшло чудово, завдяки професіоналізму та підтримці Сергія Броніславовича!
Просто лучший врач, которого я встречала в жизни! Профессионал в своём деле!
Безмерно благодарна Сергею Брониславовичу за профессианолизм, внимательность и положительную энергетику!
жукова Надія
дякую що врятували моє життя і моєї дитинки!бережи Вас Господь!!!!!
Жукова Надія
дякую що врятували мені та моїй дитині життя!бережи Вас Господь!
Велика подяка Сергію Броніславовичу за його професіоналізм і чудову енергетику.