Корчун Інна Володимирівна

УЗД-спеціаліст
лікар першої категорії
Доктор Корчун Інна Володимирівна спеціалізується на процедурі ультразвукових досліджень. В процесі обстеження проводить оцінку розмірів, розташування і структуру оцінюваного органу. Досліджує організм на предмет присутності патології, новоутворень і запальних процесів. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, матки, молочних залоз, черевної порожнини, щитовидної залози та сечового міхура.

Диана
В Корчун Инны мы делали ультразвуковую диагностику тазобедренных суставов ребенку. Инна Владимировна вежливая, умеет обращаться с детьми, сделала все быстро и аккуратно. Благодарны за оказанную помощь
Галя
Я щороку роблю УЗД органів малого таза. Завжди звертаюся до Інни Володимирівни. Мене влаштовує якісна діагностика за досить прийнятними цінами. Раптом доведеться робити ще яке-небудь УЗД, буду звертатися до неї.