Чому варто обирати Багатопрофільний наркологічний комплекс Ренесанс-Київ

Киев вул. Озерна, 3
Пн — Пт: 00:00-24:00Сб: 00:00-24:00Нд: 00:00-24:00
Чому варто обирати Багатопрофільний наркологічний комплекс Ренесанс-Київ

Алкоголізм та наркоманія — серйозні психологічні захворювання, які мають негативні наслідки у всіх сферах життєдіяльності людини і в кінцевому підсумку можуть призвести до трагедії. При лікуванні алкоголізму та наркоманії необхідний якісний, кваліфікований та своєчасний підхід.

Багатопрофільний наркологічний комплекс "Ренесанс-Київ" спеціалізується на наданні кваліфікованої допомоги людям, що страждають від алкогольної та наркотичної залежностей, а також тривожно-депресивних розладів.

Спеціалісти комплекса надають допомогу рідним в будь-який час доби. У важких випадках здійснюється доставка хворого в комплекс.

Установа включає в себе:

• відділення інтенсивної терапії;
  • реабілітаційно-відновлювальне відділення;
  • медичний центр;
  • приватна швидка допомога.

У відділенні інтенсивної терапії проводиться цілодобове спостереження за пацієнтами, завдяки сучасному обладнанню для моніторингу. Можливість відвідування та часткове перебування родичів поруч з хворим, прискорює процес одужання та позитивно впливає на його емоційний стан. Цілодобово в відділенні проводиться повний спектр необхідних маніпуляцій та лабораторно-інструментальних досліджень.

Послуги, що надаються у відділенні:

• зняття ломки;
  • виведення з запою;
  • екстрене витвереження;
  • кодування від алкоголізму;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії та інших психічних розладів;
  • лікування психозу, тривожно-депресивних розладів;
  • лікування ігроманії, анорексії та булімії.

Основна діяльність реабілітаційно-відновного відділу спрямована на психокорекцію стану пацієнта в рамках навчально-практичного курсу «Розвиток особистості» (авторська програма). Програма проходить за участю таких лікарів: нарколог, психіатр, психолог, психотерапевт, патопсихолог, фізіотерапевт, масажист.

Головні переваги багатопрофільного наркологічного комплексу "Ренесанс-Київ":

• Центр пропонує можливість проведення будь-яких процедур з надання якісної та ефективної наркологічної допомоги.
  • Відділення оснащені сучасним обладнанням.
  • При лікуванні використовуються передові методики та препарати.
  • При виборі лікувальної тактики враховуються фактори: специфіка хвороби, стадія розвитку захворювання та можливі ускладнення, вік пацієнта та його емоційний стан, особливості характеру людини, ступінь готовності боротися із залежністю.
  • Графік роботи установи — щодня 24/7, без перерви та вихідних.
  • Лікування проходить в максимально комфортній обстановці. Використання в роботі авторських методик дозволяє досягати результату в 2 рази швидше, ніж в інших клініках.
  • Інформація про пацієнтів не розголошується.

При госпіталізації проводиться обстеження з метою виявлення можливих ускладнень та захворювань, а після проведення маніпуляцій призначаються рекомендації, за допомогою яких пацієнти можуть повернутися до нормального повноцінного життя в найкоротші терміни.

Київ с. Чайки, вул. Лобановського, 2 Б м.Житомирська15
5,7
Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
Львів вул. Липинського В. 28/107, ЖК «Парус» р.Франківський
6,0