Шпиталь Шептицького в Ірпіні

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров'я і любові! Ми - унікальне медичне учреждение, в якому із заботою і любов'ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: будь то дорослі або діти.

Наше медичне учреждение було засновано ще в 1903 році, що видається українським благотворителем митрополитом Андрієм Шептицьким. А сьогодні – Госпіталь це не просто больничное учреждение, а учреждение, которое надает амбулаторное и стационарное лечение, объединяющую медицинскую и психологическую поддержку. Це саме те заведення, де Ви будете відчувати увагу та професіоналізм кожного працівника.

На сьогоднішній день наша клініка в Тернополі надає широкий спектр послуг за наступними напрямками:

• Сімейна медицина
  • урологія
  • гінекологія
  • вакцинація
  • ведення вагітності

А також: функціональна діагностика (ЕКГ, холтер), УЗІ, лабораторні дослідження.

Так що зустрівся в професійній клініці здоров'я і любові!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Шпиталь Шептицького в Ірпіні, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Консультація 750/650 грн
Мельниченко Виктория Викторовна
Невропатолог
Кальченко Анна Валентиновна
Лікар загальної практики – сімейна медицина
Чумаченко Оксана Васильевна
Акушер-гінеколог
Коротова Яна Станиславовна
Лікар загальної практики сімейної медицини
Обрати фах
  • Педіатр перед вакцинацією
  • Сімейний лікар
  • Травматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Левка Лук’яненка, буд. 21/14 м.Мінська
В Центрі неврології займаємось проблемою гострого та хронічного больового синдрому, також лікуванням депресивних та тривожних порушень, розладів вегетативної нервової системи, панічними нападами, наслідками перенесених гострих порушень мозкового кровообігу, наслідками перенесених нейроінфекцій (в тому числі – COVID-19), хронічною ішемією мозку, захворюваннями периферичної нервової системи, розсіяним склерозом, міастенією, епілепсією, бічним аміотрофічним склерозом та іншими захворюваннями нервової системи. Більш ніж 10 років вузькоспеціалізовано займаємось проблемою порушень рухів та порушень пам’яті, тобто – екстрапірамідними та нейродегенеративними захворюваннями центральної нервової системи (хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інші). Одні з перших в Україні почали використовувати сучасний метод профілактики мігрені – моноклональні антітіла (анті CGRP-терапія).
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Н: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.
Відділення клініки «Оксфорд Медікал» на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00