Сторінка 2. Лікарі косметологи в Києві (Дніпровський район)

Кристина
Внимательный доктор и доступные по ценам услуги гинеколога . Я доверилась профессионалу и получила результат. Если будет дочка, назову в честь клиники Лидией
18 травня '18 г.
Очень тактичная доктор, на приеме внимательно меня выслушала, провела осмотр и назначила лечение, которое мне помогло выздороветь в очень короткие сроки. Большое спасибо за оказанную помощь!
14 лютого '17 г.
Роза
На прошлой неделе посещала Наталью Юрьевну для сеанса мезотерапии. Я в восторге, результаты оказались даже лучше, чем я думала. Всем рекомендую отличного врача.
16 грудня '16 г.
Инесса
"По врачам" честно ходить не люблю, но Галина Валерьевна никогда лишнего не посоветует, быстро проводит осмотры и вообще является приятной и отзывчивой женщиной. Рекомендую ее как лечащего врача
12 вересня '16 г.
Косметолог
Лікар Гоцька Наталія Юріївна, спеціалізується в області косметології. Проводить процедури по догляду за обличчям і тілом. Надає послуги чистки особи, пілінгу, мезотерапії і ін.
Консультація бесплатно
Київ пр-т Павла Тичини, 22 м.Лівобережна3911м.Дарниця5210м.Позняки15
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Мельгунова Галина Валеріївна має вищу кваліфікаційну категорію в акушерстві та гінекології. Спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики. Консультує, оглядає за допомогою кольпоскопа, робить УЗД органів сечостатевої системи при підозрах на патології, а також на певних термінах вагітності. Також застосовує діагностичне вишкрібання і пайпель-біопсію. Лікує жіноче безпліддя, запалення і інфекції, займається терапією недуг молочних залоз. Проводить аборти. Володіє технікою проведення і успішно використовує в лікуванні кріотерапію.
Консультація от 210 грн.
Київ вул. Андрія Малишка, 31 м.Чернігівська102м.Лісова387м.Дарниця256
Тріхолог, дерматокосметолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6 м.Лівобережна116м.Дарниця296
Дерматолог-косметолог, трихолог
Лікар займається виявленням та лікуванням шкірних захворювань. Виконує пілінги, кріомасаж, ультразвукову та механічну чистку обличчя. Спеціалізується на біоревіталізації, мезотерапії та локальній корекції жирових відкладень. Лікує акне і постакне, розацеа, дерматити та демодекоз.
Дерматолог, дерматохірург, косметолог, трихолог
Андарі Сусан Вахідулла займається лікуванням шкірних захворювань, виконує широкий спектр косметологічних процедур. Доктор Андарі Сусан Вахідулла застосовує лазерні, апаратні та ін'єкційні методики лікування та догляду за шкірою.
Косметолог
Спеціаліст виконує різні косметологічні маніпуляції. Проводить чистку обличчя, атравматичну чистку обличчя, ультразвукову чистку обличчя та пілінги. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя та тіла. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах і майстер-класах з косметології.
Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування та діагностики хвороб шкіри, волосся і нігтів. Закінчила Національний Медичний Університет імені О.О.Богомольця.
Дерматовенеролог, косметолог, спеціаліст з контурної пластики
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями шкіри. Спеціалізується на контурній пластиці, ботулінотерапіі, плазмотерапіі різної складності. Лікує акне та постакне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит. Консультує з питань домашнього догляду за шкірою обличчя. Виконує пілінги різної складності, чистку шкіри обличчя.