Сторінка 3. Лікарі терапевти в Харкові (метро Університет)

Тамара
Людмила Владимировна — наш семейный врач уже не первый год. За все время общения с этим доктором мы ни разу не усомнились в ее профессионализме.
06 червеня '16 г.
Терапевт-дієтолог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Сімейний лікар, Терапевт
Лікар-терапевт, фахівець в області сімейної медицини. Проводить профілактичні і діагностичні огляди для пацієнтів різного віку, на основі зібраного анамнезу становить індивідуальний план лікування для кожного хворого. Займається терапією порушень шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи, надає допомогу при загостренні хронічних недуг. Крім того, Людмила Володимирівна компетентна в питаннях пульмонології та кардіології.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань травної, сечовидільної, дихальної та серцево-судинної систем. Приймає пацієнтів з нежиттю, болем у горлі, діареєю, шкірними висипаннями. Лікує гастрит, анемію, аритмію, тонзиліт, бронхіт, грип, пневмонію та гостру респіраторну вірусну інфекцію.
Записатися на прийом7 онлайн записів