Сторінка 3. Лікарі хірурги в Харкові (метро Університет)

Михайло
Лікар уважний та акуратний. З першого погляду видно що кваліфікований спеціаліст. До справи відноситься професійно. Уважно мене вислухав, оглянув, та розповів про декілька шляхів вирішення моєї проблеми. Після недовгої дискусії, з детальними поясненнями з його боку, ми обрали оптимальний варіант лікування. Цілком задоволений консультацією!
01 січня '20 г.
Сергій
Лікар кваліфікований, з професійним ставленням до пацієнтів, збирає повний анамнез, щоб поставити вірний діагноз. Про Олександра Сергійовича складається враження тільки як про професіонала, та віртуоза своєї справи. І надалі збираємося звертатися до нього за допомогою.
27 грудня '19 г.
Хірург
Спеціаліст з малоінвазивної та лапароскопічної хірургії. Очолює напрямки хірургії органів черевної порожнини і передньої черевної стінки.
Хірург
Лікар проводить малоінвазивні операції за технологією «Хірургія 1 дня» в області загальної хірургії, надає консультативну допомогу. Здійснює операції на черевній порожнині, операції малої і гнійної хірургії.
Серцево-судинний хірург
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій венозної системи, артерій, лімфатичної системи, патологій серця, варикозних хвороб із застосуванням лазерних технологій.
Хірург
Хірург, який володіє сучасними технологіями проведення операцій. Серед виконуваних хірургічних втручань торако-абдомінальна хірургія, гнійна хірургія, чиста хірургія, апендектомія, видаленням грижі, гемороїдектомія.
Хірург, проктолог
Записатися на прийом1 онлайн запис