Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (метро Сирець)

УЗИ провела быстро, заключение я получила сразу же после процедуры. Врач очень приятная, вежливая. По ходу исследования обьясняла что и зачем делает. Я довольна выбором врача.
08 грудня '16 г.
УЗИ выполнила грамотно, быстро и верно
07 вересня '16 г.
Станислава
Делала УЗИ у этого доктора. Прекрасно смотрит. Я давольна результатом.
15 листопада '16 г.
Дмитрий
Я хорошего мнения о Марине Борисовне. Рекомендую всем.
04 липня '16 г.
УЗД-спеціаліст
Досвідчений спеціаліст у галузі ультразвукової діагностики. На високоточному та сучасному устаткуванні проводить всі види УЗ діагностики всього організму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
УЗД-фахівець
Доктор Прокопенко Марина Борисівна спеціалізується на діагностичних дослідженнях. В якості основного методу застосовує ультразвукові технології. Проводить УЗД внутрішніх органів життєво важливих систем, включаючи систему травлення та сечовидільну. Також обстежує щитовидну, передміхурову і молочні залози. Виконує УЗД кистей і стоп, колінних і ліктьових суглобів.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
УЗД-фахівець, рентгенолог
Доктор Азаренко Ірина Сергіївна спеціалізується на діагностиці недуг за допомогою ультразвуку. Досліджує щитовидні і молочні залози. Діагностує захворювання органів малого таза у чоловіків і жінок. Також робить УЗД органів черевної порожнини. При травматичних ушкодженнях візуалізує і оцінює стан суглобів. Крім того проводить дуплексне сканування артерій і вен кінцівок.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289