Лікарі педіатри перед вакцинацією в Києві (Шевченківський район)

Ангелина
Светлана Васильевна Годуванова отличный врач-педиатр с многолетним опытом работы. Неоднократно приезжала на вызов к нашим детям. Внимательная, вежливая, доброжелательная, быстро находит общий язык с детьми. Я как мама очень довольна осмотром и результатом лечения. Всем советую.
05 березеня '19 г.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Доктор спеціалізується в області педіатрії. Займається виявленням захворювань дитячого віку і лікуванням дітей від народження до повноліття. Здійснює патронаж дітей від 0 до 1 року, профілактику дитячих патологій. Складає графіки вакцинації.
Консультація от 580 грн.
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар проводить консультативний прийом дітей в клініці і на виїзді. Здійснює патронаж дітей з народження. Складає індивідуальні графіки вакцинації, лікує інфекційні захворювання, харчові отруєння, ГРВІ, гастрит і атопічний дерматит.
Консультація от 580 грн.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.