Сторінка 422. Приватні лікарі в Києві

Хірург
Дитячий гематолог
Ольга Павлівна дитячий лікар – гематолог, кваліфікаційна категорія – вища. Стаж роботи за фахом 35 років. Проходила стажування у вітчизняних та закордонних клініках, зокрема Канади, США, Великої Британії, Австрії, Польщі. Основний напрямок діяльності надання висококваліфікованої мультидисциплінарної допомоги дітям від 0 до 18 років з усіх регіонів України з метою встановлення чи уточнення діагнозу, визначення подальшої лікувально-діагностичної тактики, спостереження, своєчасного направлення на стаціонарне лікування, консультативно-діагностична та реабілітаційна допомога дітям з важкою патологією.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Психіатр
Викликати лікаря додому
Каміла Гурбанівна - відомий у Києві психіатр, ефективно діагностує та лікує різні залежності. Займається лікуванням депресії, тривожних та панічних розладів, розладів настрою, обсесивно-компульсивного розладу, шизофренії. А також лікує розлади сну, робота з особистістю. Проводить сімейні консультації, сеанси індивідуальної психотерапії, психоаналіз. Має найкращі відгуги .
Стоматолог-терапевт
Сімейний лікар
Педіатр, дитячий дерматовенеролог
Викликати лікаря додому
Досвідчений, уважний лікар володіє навичками і знаннями як в області педіатрії так і в області дитячої дерматологї. Постійне навчання, відвідування конференцій та майстер-класів, підвищення кваліфікації дає можливість їй бути професіоналом у своїй сфер.
Дитячий, підлітковий, дорослий, сімейний психолог
Ендокринолог
Самовідданість, любов до людей та безперервний розвиток – це те, до чого прагну.
Офтальмолог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Завжди відчувала, що це моє покликання.
Стоматолог-терапевт
Чому я працюю лікарем? Я працюю лікарем-стоматологом, бо мене захоплює можливість допомагати людям покращувати якість їхнього життя через здоров'я ротової порожнини. Я обрав цю професію, бо вважаю, що здорова усмішка — це не лише питання естетики, але й впевненість у собі, комфорт у спілкуванні та важливий аспект загального здоров'я.