Сторінка 421. Приватні лікарі в Києві

Стоматолог-терапевт, ортопед
Особисті якості лікаря: - Безболісне та якісне надання стоматологічних послуг. - Комплексний персональний підхід до кожного пацієнта - Зможе знайти розв'язання стоматологічної проблеми. - Лікар постійно вдосконалює свої знання, відвідує курси та семінари. - Знайде підхід та надасть допомогу пацієнтам, в яких є страх до стоматологічного лікування. - Знайде спільну мову з найвимогливішими пацієнтами
Стоматолог, ортопед, терапевт
Чому я працюю лікарем? Завжди докладаю багато зусиль в технічних та естетичних аспектах моєї роботи, а також до побудови гарних стосунків лікар – пацієнт. Прихильник мультидисциплінарного підходу в стоматології. Я багатозадачний, комунікабельний та вмію працювати в команді. Мені подобається навчатись та постійно покращувати свої професійні навички
Психолог, психотерапевт
Я – Марія Хвиля, дипломований психолог, маю ступінь магістра за спеціальністю 'Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії', займаюсь приватною практикою вже пʼятий рік. Регулярно проходжу психоаналітичну супервізію та продовжую навчатись. Поза професійною діяльністю я живу та радію життю в рідному Києві, виховую сина Петра, зараз йому 14, і ще у нас є маленька чорна собачка Гєрда. Я люблю танцювати, вставати на сході сонця та створювати красу, особливо красиві внутрішні стани.
Консультація 2000 грн.
Психолог
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог
Отоларинголог
Кваліфікований лікар-отоларинголог із 2-річним стажем, що піклується про надання якісних медичних послуг пацієнтам.
Консультація 1200/1400 грн.
Масажист
Зарванський Микола Миколайович – кваліфікований масажист з трирічним досвідом. Розпочав свою професійну діяльність у 2021 році та з того часу активно допомагає пацієнтам відновлювати здоров'я та покращувати самопочуття. Спеціалізується на масажі для дітей від 3 років та дорослих, застосовуючи індивідуальний підхід та враховуючи потреби. Микола Миколайович завжди прагне досягти найкращих результатів для своїх пацієнтів, використовуючи сучасні методики масажу та створюючи комфортну атмосферу під час сеансів.
Кардіолог
Онкогематолог