Сторінка 14. Отоларингологи в Києві

Валера
Выпил родниковой холодной воды, в итоге - ангина, обратился к врачу. Марина Николаевна после осмотра назначила мне курс лечения. Сейчас я здоров. Спасибо
05 січня '17 г.
Алла
Обращалась при ангине, было мне очень плохо. Уже через 2 дня после начала лечения стало намного легче. Спасибо
13 січня '17 г.
Владимир
Мне Александр Игоревич полипы с носовой полости удалял. Все прошло быстро и безболезненно. Ямполь хороший хирург, однозначно!
03 січня '17 г.
Владимир
03 січня '17 г.
Алина
Лечила ангину ребенку, в принципе никаких претензий ни к работе, ни к отношению к пациенту у меня нет. Смело рекомендую
04 січня '17 г.
Инга
Хронический тонзиллит меня просто замучал — страдаю им более 3-х лет. Слава Богу, что я попала к такому замечательному специалисту, как Андрей Васильевич. Уже несколько месяцев не было обострений, чувствую себя прекрасно.
20 липня '16 г.
Невролог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Напевно, це був мій підсвідомий вибір професії, адже в дитинстві я обожнювала гратись в лікаря. Коли в школі прийшов час обирати університет для вступу, то без вагань моїм вибором став медичний. Шлях до звання лікар, розпочато. На 4 курсі я закохалась в неврологію і зрозуміла, яку спеціалізацію хочу мати в майбутньому. Для мене, бути лікарем неврологом, це - про багатогранність клінічних кейсів кожного пацієнта, про діагностику, про комунікацію з хворими, про задоволення від досягнутого результату лікування.
Отоларинголог, Ендоскопіст
Лікар-ендоскопіст і дитячий отоларинголог, проводить відеоендоскопічних діагностику шлунково-кишкового тракту, також діагностику та лікування патологій ЛОР-органів. Займається промиванням порожнини носа по Проетцу (зозуля), промиванням слухових труб по Політцеру, безпункціонное лікування гайморитів за допомогою синус-катетера «ЯМІК»
Отоларинголог
Лікар отоларинголог першої категорії. Надає послуги з виконання хірургічних операцій, маніпуляцій; володіє ендоскопією в отоларингології. Закінчив Національний медичний університет ім. ак. А.А. Богомольця.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, має вищу категорію, кандидат медичних наук, встановлює діагноз і призначає лікування різних форм захворювань вуха, носоглотки, горла. Використовує консервативну терапію і оперативне лікування. Входить в Асоціацію ЛОР лікарів країни.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, доцент кафедри отоларингології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. ЛОР-спеціаліст міжнародного рівня, провідний спеціаліст зі слухових і вестибулярних порушень у пацієнтів з ендокринними розладами, у тому числі на цукровий діабет. Проводить консультації і складні хірургічні втручання на органах слуху на базі Київського медуніверситету та у зарубіжних клініках.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Отоларинголог
Доктор Ємець Тетяна Василівна отоларнголог, хірург До компетенції фахівця входить діагностика первинних і вторинних захворювань ЛОР-органів. Лікар надає послуги з лікування хвороб інфекційно-запального, травматичного, судинного і вродженого характеру. До Ємець Т.В. звертаються при гаймориті, фронтите, етмоїдиті, отитах, порушення слухової функції, тонзиліті, фарингіті, аденоїдах. Лікар проводить як консервативну терапію, так і хірургічні втручання. Спеціалізується на проведенні оперативних втручань різного ступеня складності. В обов'язки спеціаліста входить резекція носової перегородки, видалення мигдалин, лазерне лікування фарингіту, видалення новоутворень в гортані. Лікар надає послуги по відновленню слуху за допомогою оперативного втручання.
Пластичний хирург, отоларинголог
41 рік досвіду
Пластичний хірург вищої лікарської категорії спеціалізується на омолоджуючих технологіях. Виконує точкове розщеплення жирової тканини і контурну пластику. Кваліфікована в отоларингології, консультує і як пластичний хірург, і як ЛОР-лікар. Робить пластику носа і вушних раковин. Усуває викривлення носової перегородки не тільки в естетичних цілях, але і для полегшення дихання пацієнта.
Отоларинголог, Хірург
Доктор Стась Павло Володимирович займається оперативним лікуванням ЛОР-органів за допомогою рідкого азоту. Спеціалізується на кріоорошеніі, кріодеструкції, кріотерапії. Має першу кваліфікаційну категорію. Займається лікуванням фарингітів, ринітів, тонзилітів, хропіння.
Отоларинголог, сурдолог
21 рік досвіду
Лікар проводить діагностичні та лікувальні маніпуляції, ендоскопічний огляд ЛОР-органів, ендоскопічні операції, невідкладну допомогу в отоларингології, септопластику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Отоларинголог
Лікар отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук. Консультує хворих у відділеннях інтенсивної терапії (виконання трахеостомії, оперативне лікування хворих з внутрішньочерепними ускладненнями), надає хірургічну ургентну допомогу. Спеціалізується на лікування ЛОР захворювань: політомія, максіллотомія, мікрогайморотомія, полісінусотомія, дакриоцисториностомия, зондування лобової і клиноподібної пазух, біопсія новоутворень порожнини носа і носоглотки, септопластика, вазотомія і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5