Тарасюк Геннадій Пилипович

Хірург, проктолог
Лікар вищої категорії
Геннадій Пилипович є спеціалістом з малоінвазивної та естетичної проктології. Досконало володіє сучасним методом безопераційного лікування внутрішнього геморою - методом латексного лігування. Проводить висічення зовнішнього геморою за допомогою лазерної хірургії. Видаляє новоутворення аноректальної області, поліпи, анальні тріщини за допомогою радіохвильової та лазерної хірургій. Допомагає пацієнтам позбавитися таких проблем як ліпоми, атероми, бородавки, папіломи, новоутворення шкіри, утворення підшкірної жирової клітковини, врослі нігті та інших.

Лечила у Геннадия Филипповича геморрой. Провел сложную диагностику, назначил лечение. Все прошло отлично, несмотря на необходимость хирургического вмешательства. Хочу сказать всем у кого геморрой, не тяните вы ухудшения ситуации, идите сразу к врачу!
Платон
Геннадий Филиппович очень классный проктолог. Знает свое дело. Аккуратно проводит манипуляции, назначает лечение с учетом особенностей организма. Не приверженец стандартной терапии.
Наталья Чурпита
Вдячна Тарасюку Геннадію Філіповичу за майстерність, чудові людські якості. Він зробив мені пахову грижу. Шов охайний. Реабілітувалася гарно і швидко. Рекомендую його знайомим і члени сім'ї звертаються до нього при потребі.
Валерий
Тарасюк Г. Ф. очень хороший специалист своего дела. Обращался два раза, помог избавится от геморроя.Огромное ему спасибо.

• 1977 р. — Національний медичний університет ім. Богомольця;
  • 1999 р. — інтернатура за фахом "Хірургія" на базі кафедри торакоабдомінальної хірургії при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м Київ і Національного інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова, м. Київ;
  • 2005 р. — спеціалізація за напрямом "Проктологія", кафедра хірургії та проктології НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• 2003 р. — ПАЦ за фахом "Хірургія", привласнення другий лікарської категорії, НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2004 р. — ТУ по проктології, НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2007 р. — ПАЦ за фахом "Хірургія", присвоєння першої лікарської категорії, НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2008 р. — курси "Методика THD (трансанальна гемороїдальна деартерізація)" під керівництвом др. Фоканте (Італія).