Криворучко Оксана Вікторівна

Невропатолог
Лікар невропатолог, займається лікуванням порушень кровообігу (мозкового), хвороб нервової системи, вегетативної дисфункції, болі в суглобах і спині. Закінчила Харківський національний медичний університет.

Иван
Обследовался у врача после перенесенного инсульта. Общение с пациентом, назначенное лечение — все на высшем уровне. Рекомендую.

• 2012 р. — Харківський національний медичний університет зі спеціальності «Лікувальна справа», м. Харків;
  • 2014 р. — Інтернатура з неврології на базі нейросудинних відділень Харківської міської клінічної лікарні №7, Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниця» («ЦКЛ №5»).

Лікар надає послуги

• внутрісуглобні блокади;
  • фармакопунктура;
  • біопунктура;
  • профілактика і лікування вегето-судинної дистонії;
  • діагностика і лікування черепно-мозкових травм;
  • діагностика, лікування та профілактика захворювань хребта (остеохондроз, радикуліти, грижі);
  • лікування інфекційних, запальних та вірусних захворювань нервової системи (оперізувальний лишай, арахноїдити, ураження лицьового і трійчастого нервів).

Лікар займається лікуванням захворювань

• інсульт;