Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Харкові (Київський район)

Дана
Здравствуйте. Хочу порекомендовать всем хорошего врача УЗИ Максима Антоновича Григорука. Он – грамотный специалист, и мы не раз обращались к нему. В последний раз он обследовал лимфоузлы у ребенка. Все прошло быстро, сын даже не успел испугаться. Результаты нас порадовали, лимфоузлы уменьшились, значит, лечение помогло. Спасибо огромное Максиму Антоновичу за его светлую голову.
22 березеня '19 г.
Любовь
Очень внимательный специалист, прекрасный диагност
20 лютого '18 г.
Обследование быстрое, врач точно поставил диагноз. Результаты сразу же выдал на руки.
08 вересня '16 г.
Благодарю ее за помощь
24 серпня '16 г.
УЗД-фахівець
Лікар-терапевт, спеціалізується на діагностиці захворювань різної етіології. В роботі використовує сучасні діагностичні методики, включаючи ультразвукові технології. В тому числі, здійснює УЗД серця, візуалізує за допомогою ультразвуку на знімках м'які тканини і лімфатичні вузли. Веде консультативний прийом в якості терапевта і діагноста.
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів і систем у дітей. УЗД призначається профільними дитячими спеціалістами для уточнення діагнозу, виявлення вроджених або придбаних патологій. Максим Антонович проводить УЗ-діагностику, складає медичний висновок, в якому вказує всі основні параметри дослідження (розмір і розташування внутрішніх органів, наявність новоутворень, дефектів). Вміє знайти підхід до маленьких пацієнтів.
УЗД-фахівець
Доктор Танько Анатолій Петрович надає послуги ультразвукової діагностики недуг органів життєво важливих систем, включаючи систему травлення та ендокринну. Крім того, виконує УЗД молочних залоз і займається проведенням ехокардіографії. Консультує пацієнтів з питань результатів знімків.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.