Лікарі хірурги в Харкові (метро 23-го Серпня)

Ніна
Висококваліфікована фахівець, залишилися дуже задоволені прийомом. Зміг швидко знайти підхід до дитини. Данні рекомендації допомогли. Безперечно прийдемо ще! Щиро вдячні фахівцю за проведену відмінну роботу!
08 березеня '20 г.
Інна
Дуже добре, сподобався професіоналізм. Я залишилася задоволена його консультацією! Професіонал дійсно грамотний! Дитячий хірург - це досить специфічна робота у лікарів, яка вимагає знань багатьох речей, я отримала досить хорошу, повну консультацію!
03 лютого '20 г.
михаил
большое спасибо Юрию Петровичу!!! замечательный врач, операцию провел виртуозно,заживает быстро!
07 лютого '17 г.
Грамотный врач. Приятный человек. Лечение провел очень хорошо. Большое спасибо!
12 вересня '16 г.
Хірург
Хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань органів черевної порожнини, займається видаленням каменів з жовчного міхура, лікуванням патологій і травм органів і стінок черевної порожнини. Проводить консультативний прийом пацієнтів перед операціями, веде післяопераційне спостереження хворих.
Харків вул. 23-го Серпня, 34 м.23-го Серпня41м.Ботанічний сад143
Ортопед дитячий, хірург дитячий, фахівець УЗД
Викликати лікаря додому
Проводить консультативний прийом пацієнтів, кінезіотейпірованіе, лікувальний масаж, підбір устілок при плоскостопості, первинну хірургічну обробку ран, видалення новоутворень м'яких тканин, видалення родимок гострим способом, електрокоагуляцію папілом, видалення бородавок мозолів, резекцію врослого нігтя, ультразвукову діагностику.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хирург, ендоскопіст
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує герніопластику, гастростомію, гастроентеростомію та панкреатектомію. Проводить видалення поліпів в шлунку та інші операції. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД внутрішніх органів та комп'ютерну томографію.
Записатися на прийом2 онлайн записи