Сторінка 56. Приватні лікарі у Дніпрі

Ирина Кириленко
Едва глянув, поставил окончательный диагноз без исследований и анализа, лишив тем самым возможности воспользоваться страховкой
30 листопада '-1 г.
Денис
Проходил куурс лечения, остался очень доволен результатом. При необходимости буду обращаться только к СЕргею александровичу.
11 вересня '16 г.
Жанна
Жаль, что сегодня редко встрешь таких замечательных специалистов, как Сергей Александрович.
29 серпня '16 г.
Дерматовенеролог
Судинний хірург
31 рік досвіду
Лікар судинний хірург, спеціалізується на лікування захворювань: варикозна хвороба, атеросклероз судин, трофічні виразки ніг, хвороба Рейно
Психолог-психотерапевт
Спеціаліст займається консультуванням батьків з питань дитячо-батьківських відносин. Спеціалізується на психотерапії дітей та підлітків. В роботі використовує методики ігрової терапії та арт-терапії. Лікує енурез, дитячі страхи, заїкання, затримку мовного розвитку, тривожність, невпевненість в собі. Працює з проблемами підліткового періоду.
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
Невролог дитячий
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні неврологічних захворювань у дітей та підлітків. Також здійснює прийом дітей із перинатальним ураженням центральної нервової системи. Лікує ДЦП, синдром дефіциту уваги та гіперактивності, струс головного мозку, астенічний синдром.
Уролог
Лікар спеціалізується на урології. Лікує такі захворювання як, цистит, простатит, цистопієлонефрит, еректильну дисфункцію, гіперактивний сечовий міхур, стресове нетримання сечі. Також Матвій Валер'янович виконує низку лікувальних процедур, серед яких ректальне дослідження простати, пункційна біопсія простати, цистоскопія, установка уретрального катетера, установка епіцистостоми та ін.
Невролог
Неврологія – це ключ до вирішення загадок головного і спинного мозку. Я вірю в те, що ретельне дослідження та індивідуальний підхід можуть допомогти навіть у найскладніших випадках і покращити якість життя кожного пацієнта. Саме тому я без вагань пішла проходити інтернатуру на кафедру неврології та нейрохірургії в м.Дніпро (2019-2021). Хоч поки і не маю 20 років досвіду, наукових регалій чи престижних нагород, я вже встигла попрацювати зі специфікою різноманітних випадків стаціонару, поліклініки та навіть невідкладних станів приймального відділення. Також регулярно відвідую семінари та проходжу курси для підвищення професіоналізму, розвитку і розширення своїх знань в усіх закутках неврології. Співпрацюючи зі мною, Ви не тільки позбудетесь болю, але й зрозумієте та приймете власне тіло. Адже гармонія з собою - запорука успіху у нашому з Вами шляху до здоров'я та відновлення.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дніпро вул. Ніла Армстронга 4а (Казакова 4а) р.Шевченківський