Здвіжкова Віра Миколаївна

Невролог
Лікар Здвіжкова Віра Миколаївна спеціалізується в лікуванні неврологічних хворих. Надає допомогу в діагностиці і терапії неврологічних захворювань із залученням центральних або периферичних порушень. Доктор займається терапією усіх видів вегетосудинної дистонії, мігрені, епілепсії, неврозів, гострих і хронічних порушень церебрального кровообігу, невралгій і невритів. Спеціалізується на діагностиці остеохондрозу, а також епілепсії.

Lucie
Педиатр отправил нас с ребенком на консультацию с неврологом. Женщина очень опыная, много лет практики, это сразу видно. Результатом довольны.
Лариса
Врач компетентный. Она действительно помогает людям.
Алена
Помогла в лечении мигрени. Спасибо.
Майя
Віра Миколаївна Здвіжкова - Людина від Бога. Вона робить чудеса. Мого сина Марка Кліщевського, якому зараз 14 врятувала від ДЦП до 2-х років. Молюся за пані Віру з великою вдячністю. Мій син дуже розумний, вчиться в звичайному ліцеї.
Моих сложных, недоношенных детей с МВПР поставила на ноги, скоординировала, реабилитировала и отправила в нормальную полноценную жизнь. Врач с большой буквы. Очень строгая, требовательная.

• 1982 р. - НМУ ім. О. О. Богомольця.

• 1985 р. - курси підвищення кваліфікації з дитячої ендокринології в Інституті удосконалення лікарів в м. Москва;
  • 1996 р. - протягом 4 місяців проходила стажування в Університеті Mac-Master, Гамільтон, Канада (в рамках національного проекту Україна-Канада ”Освіта”);
  • 1994 р. - стажування в Данії в Steno Diabetes Center при Копенгагенському університеті;
  • 1999 р. - стажування в Швеції.

• Член Асоціації дитячих ендокринологів України та Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету;
  • Член Міжнародної діабетичної федерації;
  • Член редакційної колегії журналу "Діабетик".