Захарченко Людмила Федорівна

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Доктор Захарченко Людмила Федорівна здійснює постановку діагнозу, призначає лікування при неврологічних патологіях різного походження. Підтвердила вищу кваліфікаційну категорію. Спеціалізується на відновленні нормального кровообігу, усунення головного болю, запаморочення. Займається реабілітацією пацієнтів після крововиливів, інсультів, черепно-мозкових ушкоджень. Діагностує пошкодження нервової системи внаслідок соматичних патологій.

Евгений
Врач провел осмотр, поставил диагноз и это подтвердилось на УЗИ.
Сергей
Хронические боли заполнили почти что всю жизнь - и не знал, что когда нибудь вновь и думать о них забуду. Спасибо врачу! Мои рекоменации от чистого сердца
Хочу выразить благодарность Людмиле Федоровне как доктору и как человеку, который не отпустит своего пациента с проблемой. Я была у многих врачей по причине изнуряющих болей в спине. Попала к доктору Захарченко, она диагностировала причину моего состояния, поставила точный диагноз и назначила лечение, которое мне на 100% помогло. Огромное Вам спасибо!

• 1984 р. — закінчила Луганський національний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа".
Схожі спеціалісти:
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальний терапевт, Психотерапевт, Реабілітолог
Невролог, психіатр, мануальний терапевт
Невролог, епілептології