Войтушенко Галина Миколаївна

Дерматовереролог, дерматолог
лікар вищої категорії
Специалист Войтушенко Галина Николаевна – детский дерматолог, врач высшей категории. На протяжении 14 лет занимается лечением заболеваний кожных покровов. Специализируется на диагностике и терапии нарушений. Лечит педикулез, угревые высыпания и микоз. Проводит комплексную диагностику новообразований и определяет причину их развития. Посредством лазерного воздействия устраняет папилломы и вирусные бородавки. Ведет прием пациентов по предварительной записи.

Карина
Увидела у дочери на спине какие-то пятна, не долго думая, записала нас к детскому дерматологу Галине Николаевне.Осмотрела ребенка, вязла анализы, со мной долго беседовала. Диагноз в итоге поставила точно и пролечила быстро и качественно.Очень рада, что мы попали к знающему доктору. Спасибо
Вера
Здравствуйте, хочу поблагодарить детского доктора дерматолога Войтушенко Галину Николаевну. Долго мучила проблема моего ребенка с кожей на ножке в итоге решили обратиться к врачу. Назначенное лечение очень нам помогло. Спасибо!

• 2001 р. – Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, "Лікувальна справа";
  • 2002 р. - інтернатура за спеціальністю "Дерматовенерологія";
  • 2009 р. - спеціалізація за спеціальністю "Дитяча дерматовенерологія".

• Спеціальний курс за програмою "Класична та апаратна косметологія" у навчальному центрі "Коглядейд";
  • 2013 р. - підвищення кваліфікації ТУ " Онкогенетика";
  • Учбовий курс "Трихологія. Проблеми та рішення" у навчальному центрі "Green Light Group";
  • 2015 р. - підвищення кваліфікації ТУ "Медико-соціальна допомога підліткам";
  • Підвищення кваліфікації ТУ "Актуальні питання дитячої пульмонології";
  • Учасник регіонального науково- освітнього семінару "Вибрані питання лікування хронічних дерматозів", м. Київ; Учасник навчального курсу "Конфліктологія";
  • Учасник теоретичного та практичного курсу, кваліфікація "Спеціаліст з мезотерапії";
  • Учасник теоретичного та практичного курсу, кваліфікація "Спеціаліст з біоревіталізації".