Трусова Марина Володимирівна

Дерматовенеролог, трихолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар Трусова Марина Володимирівна спеціалізується на лікуванні дерматовенерологічних хвороб. Кандидат медичних наук, практикує терапію озоном і лазером. Здійснює ін'єкційне введення гомеопатичних препаратів. Також використовує власні, унікальні, методики. Лікує вугровий висип, акне, псоріаз і грибки. Діагностує і робить видалення шкірних новоутворень доброякісного характеру.

Лікар працює в клініках:
Одеса вул. Мала Арнаутська, 56 р.Приморський
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський

Кравченко Лідія Павлівна
Все сподобалось
Еще не прошла весь курс, но результаты видно после 3х дней! Лечение выписала доступное. Спасибо.
Были с мужем на приеме у Марины Владимировны. Очень внимательный и грамотный специалист. Нам она помогла. P/S/ Были у других врачей, в том числе и в ODREXe - Диагноз был поставлен не верно. Марина Владимировна нам поставила правильный диагноз. Вывод: Не ищите дорогих клиник, ищите Хороших врачей!!!!
елена
Очень квалифицированный врач и позитивный человек.Рекомендую!
Обращалась к Марине Владимировне по совету знакомой и не пожалела — врач действительно очень грамотная. Проведенный курс лечения помог избавиться от заболевания в самые короткие сроки. Теперь я сама ее всем рекомендую)
Виталина
Над губой была довольно большая висячая родинка. И так она мне надоела, что решилась её удалить. На консультации доктор Трусова определила, доброкачественная ли эта родинка, а после того, как стало понятно, что опасности нет, удалила её. Результат превосходный. Спасибо Марине Владимировне!
Алина
По чистой случайности перед визитом к Трусовой слышала хорошие отзывы о ее работе. Да, действительно, Марина Владимировна умеет быстро и эффективно помочь своему пациенту. У нее передовые методы лечения, советую другим.
Іванна
Лікар знавець своєї справи, дуже компетентна та досвідчена. Зараз дуже важко знайти хорошого лікаря, а тут я дуже задоволена. Назначила лікування, яке допомогло одразу в перші дні
Очень хороший специалист,помогла избавиться от проблемы очень быстро!я была приятно удивлена компетентностью врача!

• 1994 - закінчила Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова, спеціальність «Лікарська справа».
  • 1996 - лікар-інтерн Одеського обласного шкірно-венерологічного диспансеру.
  • 2015 - навчання на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації Української військово-медичної академії Тематика: «Застосування лазерів у дерматології та естетичній медицині».
  • 2019 - навчання в компанії A-PLASMA із застосування в естетичній медицині та трихології методик: PRP-Плазми багатої на тромбоцити, APF-Аутологічної плазми з фібрином, інших методик, розроблених фірмою.

• 1996 - вищі республіканські курси з лазерної медицини та біомедичної оптики.
  • 2001 - курси апаратної косметології на базі «Головного Київського інституту краси».
  • 2001 - семінар «Актуальні курси озонотерапії».
  • 2017 - курс «PRP від ​​А до Я в естетичній медицині та трихології».
  • 2018 - курс «Дерматоскопія новоутворень шкіри» на базі Інституту дерматоскопії лікаря Богомольця.

• 2017 - учасник Академії трихології за циклом: «Хвороби волосся та шкіри голови. Практичні аспекти».
  • Член ассоцiацii озонотерапевтів Украiни
Додаткова інформація
  • 2009 - рішенням президії Вищої атестаційної комісії присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Патологічна фізіологія».