Томах Ірина Володимирівна

Невролог
Лікар першої категорії
Лікар невролог першої категорії займається лікуванням синдрому хронічної втоми, неврологічних проявів при різноманітних патологіях хребта, наслідків черепно-мозкових травм, порушень в мозковому кровообігу, головного болю та її проявів, перенесених інсультів, нейропатій, проводить паравертебральні блокади.

Ольга Пустовгар
23 квітня '18р.
Ирина Владимировна - отличный специалист, профессионал своего дела и прекрасный человек. Глубоко вникла в мои проблемы, внимательно осмотрела, дала эффективное лечение. Была на приеме несколько раз, и далее буду идти только к ней.
Элионора
Після перенесеного інсульту моя мама у Томах Ірини продовжує лікування. За результатами терапії можу сказати, що нам краще лікаря і бажати не доводиться. Дуже вдячні, і віримо що скоро мама повністю одужає!
Виталий
Ирина Владимировна, хоть и молодая, но уже очень опытная. Мне понравилась. Говорит по делу, назначает грамотно.
Саша
Очень-очень хороший врач! Нам помогла!
Максим Юрьевич
Уже не раз бывали на приеме у Томах. Замечательный доктор! Спасибо Вам!

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • Інтернатура на базі Київської міської клінічної лікарні №12.

• Спеціалізація «Неврологія» на базі кафедри неврології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.