Тачко Олександр Вікторович

Уролог-андролог, УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар уролог вищої категорії. Спеціалізується в лікування різноманітних захворювань за профілем урології: простатиту, аденоми простати, еректильної дисфункції, зниження статевого потягу, передчасної еякуляції, сечокам'яної хвороби (у жінок і чоловіків) і ін. Постійний учасник міжнародних конференціях, європейських з'їздах урологів.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Пт

03 ТРА

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Пимоненка, 10 А м.Лук'янівська10

Тачко замечательный доктор. До этого обследовалась у другого врача, который не смог мне помочь, тогда знакомая посоветовала обратится к Александру Викторовичу. Когда пришла на прием, то была приятно удивлена. Врач очень приятный в общении, доходчиво, считай на пальцах, объяснил мне, в чем заключается моя проблема, сказал, какие нужно сдать анализы. После того, как анализы были сданы, поставил мне диагноз, прописал курс лечения. Сейчас, слава богу, всё хорошо, очень благодарна этому человеку за квалифицированную помощь.
Михаил
Спасибо Тачко, что избавил меня от заболевания, которое меня беспокоило на протяжении 2 месяцев. Жаль, что раньше не обратился к Александру Викторовичу, гораздо быстрее проблемы свои решил бы.
Ксюша
Диагностировал и помог мне избавиться от камней в почках. Предложенная им методика соответствовала обнаруженным образованиям и довольно легко перенеслась мной. Хочу выразить огромную признательность.
Егор
Обращался к врачу со своей проблемой. Помог мне справиться, отнесся с пониманием.
Консультация прошла на позитивной ноте))) Все понравилось!
Тарас
Был на приеме с проблемой мочеиспускания. Сейчас уже забыл, что это такое!

• 2001 р. — закінчив Луганський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2003 р. — інтернатура за спеціальністю «урологія»: кваліфікація лікар-фахівець.
  • 2008 р. — спеціалізація по УЗД.

• Брав участь в іноземних конференціях, з'їздах урологів в Європі.
  • 2013 р. — лікар вищої категорії, "Урологія".
  • 2013 р. — лікар першої категорії, "Організація управління охороною здоров'я".

Додаткова інформація

• 2014 р. — отримав патент на винахід.
  • 2016 р. — науковий ступінь: кандидат медичних наук.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Аденома простати,