Гапеєв Олександр Іванович

Уролог
лікар вищої категорії
Лікар - уролог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням сечостатевої системи, лікування циститів, сечокам'яної хвороби, уретритами і іншими запальними процесами даного типу, консервативною терапією чоловічого безпліддя, фімоз та ін. Володіє консервативними та оперативними методами терапії.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Київ вул. Хоткевича, 12 м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213

Глеб
Отличный врач, рекомендую!
Станислав
Никто из мужчин не любит посещать уролога, но периодически всем приходится. Вот потому и важно подобрать для себя такого врача, с которым будет комфортно работать. Для меня таким специалистом стал Гапеев. Чёткий мужик, всё только по делу. Лечит качественно. Вполне доволен его работой.
Попала на приём к Александру Ивановичу случайно, но очень довольна. Достойный врач, внимательный, не ограничивается только урологией, но дает и рекомендации по сопутствующим проблемам. Разрешает звонить переспрашивать, если что-то неясно. Рекомендую.
Дмитрий
Рад, что мне довелось попасть на прием к Гапееву и воспользоваться его помощью. Внимательный, высококвалифицированный врач-уролог. Назначенные им лекарства, и полученные рекомендации очень мне помогли.
Святослав
Спасибо за оказанную помощь! Благодаря Вам я победил болезнь! Успехов Вам в работе!
Елеонора
Чудовий лікар, який допоміг моєму чоловікові позбавитись від захворювання. Дякуємо Вам за вашу роботу)
Обращались к Александру Ивановичу с сыном. Замечательный доктор. Сразу нашел общий язык с ребенком. Внимательный к мелочам. Помог решить нашу проблему. Очень благодарны за помощь.
Женя
Я попал в неприятную ситуацию и обратился к Александру Ивановичу. Он проникся моей проблемой, вылечил. Хороший доктор.
Петр Иванович
Обращался по поводу мочекаменной болезни, были жуткие боли. Доктор помог мне избавиться от них, благодарю от всей души!
Михаил
Искренне благодарю за работу. Операция прошла успешно и теперь я абсолютно здоров!
Степан
Человек очень порядочный, а главное умный, опытный специалист. К такому врачу не страшно приходить. Спасибо!
Алексей
Ну не знаю, мужики! Я бы посоветовал, если что, то к Гапееву на прием сразу идти, и не затягивайте - он обязательно поможет.
Владимир
Александр Иванович профессионал с большой буквы. Очень внимательный, чуткий, грамотный. Быстро и качественно провел операцию. Правильно поставил диагноз, который врачи 4G го управления на ул.Верхней в Киеве не могли поставить на протяжении двух лет. Благодарю за профессионал ну помощь.
Віталій
Дякую лікарю за консультацію. Все по ділу, без води. Рекомендую.

• 2000 р. ‒ Луганський державний медичний університет.
  • 2003 р. ‒ курси в Донецькому державному медичному університеті "Сучасні ендоскопічні методи в урології".
  • 2006 р. ‒ ПАЦ урології в Харківській медичній академії післядипломної освіти.

• 2006 р. ‒ курси в Луганському державному медичному університеті "Ультразвукова діагностика захворювань органів черевної порожнини, органів малого тазу і заочеревного простору".
  • 2009 р. ‒ курси в Донецькому державному мед. університеті "Сучасні аспекти невідкладної урології".
  • 2010 р. ‒ курси в Донецькому державному мед. університеті "Актуальні питання онкоурології".
  • 2010 р. ‒ курси в Луганському державному мед. університеті "Пункційна нефростомія".
  • 2011 р. ‒ курси в Донецькому державному мед. університеті "Основи трансуретральной хірургії і Уретероскопія в лікуванні і діагностики урологічних захворювань".
  • 2012 р. ‒ ПАЦ урології в Харківській мед. академії післядипломної освіти.
  • 2012 р. ‒ привласнена перша кваліфікаційна категорія з урології.
  • 2014 р. - курси "Актуальні питання сексопаталогіі та андрології" НАПДО ім.Шупика.

Лікар-уролог надає послуги

• уретроскопія;
  • цистоскопія;
  • уретероскопія;
  • піелоскопія;
  • пункційна біопсія яєчок, простати;
  • трансуретральна резекція уретероцеле, утворень сечового міхура, простати;
  • контактна лазерна літотрипсія каменів сечового міхура, сечоводу, нирки;
  • кругове висічення крайньої плоті ‒ обрізання;
  • варікоцелектомія;
  • операції при водянці яєчка;
  • висічення олеогранулёми;
  • нефростомія пункційна, відкрита;
  • нефректомія і т.д.

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• сечокам'яна хвороба;
  • гострі і хронічні запальні захворювання сечостатевої системи: цистит, простатит, пієлонефрит;
  • новоутворення органів сечової, чоловічої статевої систем: гіперплазія простати, водянка яєчка;
  • безпліддя у чоловіків, еректильна дисфункція, передчасна еякуляція та інше;
  • варикоцеле, нетримання сечі у жінок і чоловіків, фімоз.