Стусік Юрій Романович

Дитячий хірург
Лікар вищої категорії
Лікар проводить консультації для дітей. Робить корекцію та пластику короткої вуздечки язика. Проводить розкриття лімфаденітів, панарицію, абсцесу, фурункула, гнійного гідраденіту.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186

Юрий Романович очень внимательный и хороший врач. Вылечил моему сыну (7 лет) рубцовый фимоз (мазями за 2 месяца), хотя двое других урологов говорили что без обрезания не обойтись. Хирург, который дает шанс обойтись без операции – это большая редкость в наши дни. Спасибо Вам большое, Юрий Романович!!!
23 травня '17р.
У дочери (4года) обнаружили правостороннюю паховую грыжу. Нам посоветовали обратиться к Юрию Романовичу. Он посмотрел, назначил анализы. После получения результатов анализов приехали на повторную консультацию к нему и к анестезиологу. На следующий же день была назначена операция, которая заняла в общем 30 минут. Такого высокого уровня квалификации врача, мы давно не встречали. А такого беспокойства за маленьких пациентов, вообще не видели, хотя и ходим только к частным врачам. Спасибо Вам большое, Юрий Романович, за Ваши золотые руки)))
У сына обнаружился фимоз, да ещё и нагноение пошло. Нам очень помог Юрий Романович. Сделал всё очень быстро и качественно. Сразу видно высокую квалификацию врача. Если возникнет ещё какая-то хирургическая проблема, будем обращаться именно к нему.
Я був впевнений, що Стусик мені допоможе – адже він дуже досвідчений уролог. Вийшло навіть краще, ніж я очікував, є можливість завершити лікування без операції. Мені вже помітно краще і це протягом якихось півтора тижні. Дякую!
Андрей
Выражаем благодарность от всей семьи за проведенную операцию!!!
Я очень благодарна доктору за оказанную помощь. Очнь хороший врач.

• У 1987-1993 рр. – Львівський державний медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія».
  • У 1993-1996 рр. – інтернатура з дитячої хірургії на базі Львівської Обласної Дитячої Лікарні «Охматдит».
  • У 1999-2001 рр. – клінічна ординатура з дитячої хірургії, КМАПО ім. П.Л. Шупика.

• 1998 р. - ПАЦ;
  • 2003 р. - ПАЦ;
  • 2008 р. - ПАЦ;
  • 2013 р. - ПАЦ;
  • 2004 р. - ТУ (Мінськ);
  • 2009 р. - ТУ (м. Тернопіль) з лапароскопічної хірургії.

• Учасник «Асоціації дитячих хірургів України»
  • ГО «Асоціації дитячих лікарів хірургічних спеціальностей»

Дитячий хірург надає послуги

• Консультація дитячого хірурга
  • Розтин поверхневого парапроктиту
  • Розкриття абсцесу епітеліального куприкового ходу
  • Накладення швів на рану
  • Перев’язка складна
  • Місцева анестезія
  • Лікування врослого нігтя
  • Первинна хірургічна обробка ран
  • Пункція гематоми
  • Видалення чужорідного тіла м’яких тканин (хірургія)
  • Видалення кліща
  • Видалення нігтьової пластинки
  • Видалення доброякісних утворень м’яких тканин (атероми, ліпоми, гігроми, ангіоми та ін.)
  • Радіохвильове/лазерне або класичне видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок, мозолів та ін.
  • Розтин флегмони
  • Видалення грижі лапароскопічне (стегнової, пахової, пупкової, грижі білої лінії живота та післяопераційної грижі) з пластикою сіткою
  • Апендектомія (лапароскопічна або класична)
Схожі спеціалісти:
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Мамолог, онкомамолог, онкохірург, онкодерматолог
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург