Созанський Василь Іванович

Невропатолог

Ганна
Не можу нічого поганого сказати про цього лікаря, в мене тільки позитивні враження.

• У 2011 році закінчив Харківський національний медичний університет, лікувальний факультет.
  • 2011-2013 рр. - інтернатура за спеціалізацією «Неврологія» на базі Харківського національного медичного університету.
  • У 2017 році - курси підвищення кваліфікації, друга категорія.
  • 2020 рік - авторська робота з прикладної кінезіології.
  • Є постійними учасником профільних конференцій і семінарів.

Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань

• невралгії (в т. ч. невралгія трійчастого, лицьового, потиличного нерва);
  • полінейропатії;
  • болі в спині, викликані грижею або протрузіями міжхребцевого диска, сколіотичним викривленнями хребта, дісцітом (запалення міжхребцевого диска), стенозом хребетного каналу і ін .;
  • судинні захворювання центральної нервової системи (порушення мозкового кровообігу - гостре і хронічне (енцефалопатія), наслідки інсультів);
  • соматоформна вегетативна дисфункція;
  • неврози, психовегетативні та тривожні розлади, порушення сну;
  • мігрень, головний біль напруги, хронічні головні болі;
  • наслідки нейроінфекції (арахноидита, арахноенцефаліту, менінгіту), хронічні нейроінфекційних захворювання, герпетичні гангліоніти;
  • запаморочення на тлі судинної або вертеброгенной патології, отолітіаз (доброякісне позиційне запаморочення);
  • лікування наслідків черепно-мозкових травм;
  • реабілітація після нейрохірургічних операцій на хребті і спинному мозку.