Сова Владислав Анатолійович

Психіатр, нарколог
Лікар-психіатр, спеціалізується на наркології. Займається лікуванням залежностей, включаючи алкогольну. Надає послуги консультації, діагностує наркоманію і алкоголізм. Складає схему комплексного лікування при цих захворюваннях. В роботі застосовує кодування. Позбавляє від залежностей на фізичному і психічному рівнях.

Евгений
23 травня '17р.
Владислав Анатольевич спасибо вам за помощь если бы не вы то не знаю что бы делал очень вам благодарен
Жаждит денег, и в каждом нормальном человеке, выпивающем по выхрдным видит алкоголика. От таких только зло, и формирование фобий в обществе к употребляющим.
Іван
Найголовніше це те, що лікування дійсно допомогло. Спеціаліст уважний і доброзичливий.
Клавдия
Как благодарить не знаем!!!! Муж вернулся в семью!!! ОГРОМНОЕ СПАСИБО

• 2001 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет, спеціалізація: лікар психіатр-нарколог, психотерапевт, м. Київ.

• Член (президент) Всеукраїнської асоціації центрів реабілітації для наркозалежних "Альтернатива".