Штинь Анатолій Вікторович

Хірург, Флеболог
Лікар першої категорії
Доктор Штинь Анатолій Вікторович спеціалізується в області хірургії. Консультує пацієнтів, веде амбулаторний прийом онкохворих. Самостійно виконує операції з видалення гриж, апендициту, пухлин доброякісного характеру, врослих нігтів. Практикує мініінвазивні втручання. Також проводить хірургічні операції з метою діагностики захворювань. Спостерігає пацієнтів після операції, знімає шви, контролює процеси загоєння. Забезпечує хірургічну обробку ран. Своєчасно надає послуги при станах, що вимагають невідкладної медичної допомоги.

Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)

18 квітня '18р.
Очень приятный, внимательный доктор, доступно отвечает на все вопросы и рассказывает о проблеме, с которой к нему пришли. Спасибо! :)
Огромное спасибо доктору за внимательность и профессионализм. Операция прошла успешно, и в этом несомненно заслуга врача. Спасибо!
Никита
Почему то была уверен, что Штынь сделает операцию хорошо. Рад, что не ошибся в выборе хирурга, восстановление идет хорошо.
Макар
24 травня '16р.
Обратился с проблемой геморроя, прошел назначеное лечение, больше ничего не беспокоит

• 2004 р. — Буковинська державна медична академія;
  • 2006 р. — Інтернатура за фахом хірургія, Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

• 2013 р. — ТУ (тематичне удосконалення) "Вибрані питання хірургії" на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачовського;
  • 2013 р. — Передатестаційний цикл "Хірургія" на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачовського.