Білий Михайло Володимирович

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Доктор Білий Михайло Володимирович спеціалізується на хірургічної офтальмології, включаючи Ексімер-лазерну рефракційну хірургію. Проводить діагностичні та лікувальні процедури. Виконує комп'ютерну периметрію, на основі результатів якої ставить діагноз. Займається корекцією зору лазером, лікуванням глаукоми і катаракти за допомогою оперативних втручань і лазерних технологій. Лікує кон'юнктивіти і астигматизм. Крім того, підбирає мультифокальні і фокічние лінзи.

Делала лазерную коррекцию. Больно не было ни до, ни вовремя, ни после операции. Зрение вернулось сразу после операции. Врач лучший из всех. Постоянно успокаивал, комментировал всю операцию. Советую всем именно этого врача.
Григорий
Настоящий профессионал, рекомендую однозначно
Игорь
На все вопросы ответил. Обслужили по полной программе, назначил лечение.

• 1989 р. — Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 1990 р. — Інтернатура на базі Запорізької обласної лікарні.
  • 1995 р. — Спеціальна клінічна ординатура на базі КМАПО, за фахом "Офтальмологія".