Шмуліченко Олександр Володимирович

Уролог
Лікар другої категорії
Доктор уролог другої кваліфікаційної категорії, магістр медицини, що спеціалізується на виявленні інфекційних патологій, аномалій розвитку сечостатевої системи, патологічних змінах структури статевих залоз і органів. Використовуючи оперативні методи лікування, проводить: Нефропексія, орхектомія, видалення кісти і придатків яєчка, трансуретальную резекцію пухлини сечового міхура і простати, лазерну літотрипсії камей в сечовому міхурі, нирках і сечоводі. Олександр Шмуліченко учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій, автор 7 наукових робіт.

Римма
Хочу сказать большое спасибо Александру Владимировичу за успешно проведенную операцию по дроблению камней в почках (лазерная литотрипсия). Побочных эффектов не было. Чувствую себя хорошо.
Кос Олена
Дуже вдячна лікарю Шмуліченко Олександру Володимеровичу за проведену операцію по лейкоплакії сечового міхура! Дуже розумний і приємний лікар який допоміг вирішити мою проблему!!! Дай Бог здоров‘я вам і вашій сім‘ї!!! Дуже дякую вам і рекомендую вас як найкращого лікаря уролога якого я зустрічала за цих 2 роки!!!!

• 2009 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, за спеціальністю «Лікувальна справа», диплом з відзнакою;
  • 2011 р. – інтернатура по спеціальності "Урологія", обласна клінічна лікарня м. Київ;
  • 2011 р. – магістратура по спеціальності "Урологія", Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2011 р. — захист магістерської роботи «Критерії повернення функціональних змін детрусора при ДГПЖ», по спеціальності Урологія;
  • 2013 р. – клінічна ординатура, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2017 р. — аспірантура кафедри урології, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.