Щерінська Ілона Юріївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
лікар другої категорії
Ілона Юріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Проводить встановлення і видалення ВМК, видалення поліпа цервікального каналу, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз та ін.

Лікар працює в клініках:
Київ ш. Харківське, 49 А м.Харківська368м.Позняки469м.Вирліца4110

Сподобалося що лікар приділив мені дуже багато часу. Відповів на всі питання. До цього я була в іншій клініці, і там було все по іншому. Тут, ми все обговорили в деталях, що потрібно робити, а чого ні. Мені доктор, дуже сподобався. Буду ходити тільки до нього!
Лилит
Я дуже задоволена, дуже уважний лікар. Шикарна клініка. У мене, найкращі враження, які тільки можливі. Мені все сподобалося. Всі уважні, все чисто й акуратно. Огляд обережний, та детальний. Результати швидкі та безпомилкові. Дякую!

• Національний медичний університет імені О.О.Богомольця «Лікувальна справа» (2014р.)
  • Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, інтернатура «Акушерство та гінекологія» (2017р.)
  • УЗД спеціалізація (2019р.)

• Цервікальний скринінг: протоколи обстеження та вакцинація
  • De femina : pro андрогени
  • GYN ISCHOOL: клінічні настанови в прикладному аспекті
  • Всеукраїнський онлайн семінар «GYN: секрети майстерності від авторитетів та їх учнів»
  • Кольпоскопія: все, що варто знати
  • УЗД м яких тканин
  • Контрацепція гормональна: екстренна, КОК. Показання, особливості призначення
  • Абетка ендокринної гінекології.

Акушер-гінеколог, лікар УЗД надає послуги

• амбулаторний прийом пацієнтів
  • призначення діагностичних процедур та досліджень
  • робота з медичною документацією
  • ведення електронної історії хвороби
  • складання плану лікування
  • лікування ерозії шийки матки
  • лікування ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
  • лікування бартолініту
  • постановка та видалення спіралі (ВМК)
  • Проводить малі оперативні втручання (радіохвильова коагуляція/ексцизія/конізація шийки матки, радіохвильове видалення утворень вульви, стінок піхви, шийки матки (в т.ч. поліпектомія))
  • роздільне діагностичне вишкрібання
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД вагітності ранніх термінів
  • Цервікометрія
  • Підбір методу контрацепції

Акушер-гінеколог, лікар УЗД займається лікуванням захворювань

• Лікування гінекологічних захворювань: патологія шийки матки, гінекологічна ендокринологія, порушення циклу, менеджмент менопаузи тощо
  • Лікування гормонозалежної структурної патології (міома матки, ендометріоз, кісти яєчників)
  • Лікування запальних захворювань жіночої сечостатевої системи
  • Гінекологічні та акушерські ультразвукові дослідження, фолікулометрія