Щебет Олександра Андріївна

Невролог
Олександра Андріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. Доктор лікує вегетосудинну дистонію, остеохондроз, неврози, непритомність, невралгії.

Лина
Лучший невролог, только адекватное правильное лечение и ничего лишнего!!! Теперь я спокойна за своё здоровье.
Михаил
Обращались к Александре Андреевне для реабилитации неврологической болезни, удалось восстановить утраченные функции, вернуть чувствительность в руке. Спасибо за профессионализм!
Обращалась по поводу последствий травмы, очень внимательный, компетентный невролог. Спасибо за помощь!

• 2008 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа» м. Київ.

• 2012 р.— Навчання на базі Московського гештальт інституту, 1-ша ступінь;
  • 2010 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, спеціалізація «Народна, нетрадиційна медицина»;
  • 2013 р. — ПАЦ «Неврологія», Українська військово-медична академія, м. Київ;
  • 2013 р. — присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю «неврологія»;
  • 2013 р. — сертифікат лікаря-спеціаліста з спеціальності «Організація та управління охороною здоров'я» в УВМА МО України;
  • 2016 р. — спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі УВМА МО України.