Грант (Шевченко) Ірина Миколаївна

Судинний хірург, флеболог
Лікар хірург, флеболог. Надає послуги з діагностики та лікування венозної, артеріальної і лімфовенозної патології, виконує флебектомію, склеротерапію. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

Лилия
С детсва знала, что рано или поздно буду мучаться с варикозом - и у мамы, и у бабушки, он был. Как ни старалась обрегать свои ножки,все равно вылезло боком, и народные средства отошли на второй план. Обратилась в клинику к этому врачу - мне конечно повезло больше, ведь сейчас есть всякие современные методы лечения. Вот и мне сделали флебэктомию, в разы улучшившую положение вещей. Спасибо врачу!
Милана
Нечасто встретишь знатоков своего дела. Ирина Николаевна доброжелательно встретила нас, выслушала жалобы, подробно рассказала, что нужно делать. Спасибо!
Петренко Б.К.
Прекрасный врач. Хороший специалист. Консультацией и очень доволен да и отношение к больным очень корректное. Конечно же врача рекомендую.
Ирина Николаевна очень хороший высококвалифицированный врач и что важно-честный, консультацией осталась довольна и буду рекомендовать друзьям.

• 2009 р. — НМУ імені О.О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2012 р. — інтернатура з хірургії в Національному інституті хірургії та трансплантології імені А.О. Шалімова, відділення судинної хірургії;
  • 2014 р. — Клінічна ординатура по хірургії в Національному інституті хірургії та трансплантології імені А.О. Шалімова, відділення судинної хірургії.

• 2011 р. — конференція з міжнародною участю «Сухаревські читання», Київ;
  • 2012 р. — курс на тему «Досвід виконання ультрадистального шунтування у пацієнтів з критичною ішемією», м. Київ;
  • 2012 р. — щорічний конгрес Європейського судинного товариства, Болонья, Італія;
  • 2013 р. — Зальцбурзький міжнародний семінар з травматології та хірургії, Австрія;
  • 2013 р. — Європейська судинна школа, Нідерланди, Маастрихт;
  • 2014 р. — Європейська судинна школа, Нідерланди, Маастрихт;
  • 2014 р. — щорічний з'їзд європейського судинного товариства, Угорщина;
  • 2014 р. — майстер-класи по судинній хірургії в ЕVC, Vascular international (європейський судинний курс);
  • 2015 р. — майстер-класи по судинній хірургії в ЕVC, Vascular international (європейський судинний курс);
  • 2015 р. — хірургічне лікування пацієнтів з синдромом Морфана ХХІІІ з'їзд хірургів України, м. Київ;
  • 2015 р. — хірургічне лікування пацієнтів з анатомічно складною шийкою аневризми інфраренального відділу аорти. ХХІІІ з'їзд хірургів України, Київ;
  • 2016 р. — курс на тему «Спірні питання в судинній хірургії», Париж;
  • 2016 р. — курс на тему «Хірургічне лікування пацієнтів з помилковими аневризмами анастомозів». Controversies in vascular surgery,- France, Paris;
  • 2016 р. — «Aneurysms of visceral arteries».

• Член Європейского товариства ангіологів і судинних хірургів;
  • Член Української асоціації ангіологів і судинних хірургів.
Схожі спеціалісти:
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
Хірург, проктолог, судинний хірург, флеболог
Онколог, онкодерматолог, онкохірург