Сердюк Вікторія Іванівна

Хірург, лікар УЗД
лікар вищої категорії
З якими захворюваннями можна звертатися до хірурга: видалення доброякісних утворень шкіри (папілом, бородавок, кератом, гемангіом, базаліом); видалення пухлиноподібних утворень шкіри і підшкірної клітковини (атероми, ліпоми, келоїдні рубці); гнійно запальні захворювання (карбункули, фурункули, абсцеси, лігатурні свищі, панариції, врослі нігті); травматичні ушкодження шкірних покривів (різані, забиті рани, чужорідні тіла м'яких тканин, травматичне ушкодження мочок вух); ретикулярної варикоз (склеротерапія); артрози (PRP терапія); панч біопсія новоутворень шкіри. Консультує і надає допомогу при атеросклерозі нижніх кінцівок, діабетичній ангіопатії, трофічних виразках; УЗД органів черевної порожнини, нирок, молочних залоз, доплер судин нижніх кінцівок, щитовидної залози, екстракраніальних судин голови і шиї, колінних суглобів, м'яких тканин, лімфатичних вузлів.
Консультація

Антонина
Сподобався фахівець на 100%. Приділила максимум часу, розглянув дану проблем з усіх боків, заспокоїла. Призначив лікування і рекомендації яких на даний момент дотримуюся, та почуваю себе значно краще. Однозначно рекомендую спеціаліста.
15.04.2017
Йдучи на прийом, був настроєний трохи скептично. Адже відвідав багатьох лікарів, і ніхто не зміг допомогти. Але я помилився. Лікар дуже грамотно все пояснила, не призначила нічого зайвого. Я радий, що зупинила свій вибір саме на цьому фахівці!
Тетяна
Я знайшла хорошого хірурга Вікторію Іванівну! Уважна, коректна, стримана, високопрофесійна! Дякую! Раджу усім!

• 1999 р. — Дніпропетровська державна медична академія. Хірургія.

• 2018 р. — ДУ "ГМА МОЗ України" ФПО — невідкладна хірургія органів черевної та грудної порожнини.
  • 2018 р. — ДУ "ЗМАПО МОЗ України" Актуальні питання УЗД.
  • 2018 р. — ДУ "ЗМАПО МОЗ України" ПАЦ УЗД.
  • 2018 р. — ДУ "ЗМАПО МОЗ України" Стажування. УЗД.
  • 2019 р. — ДУ "ЗМАПО МОЗ України" Малоінвазивні втручання під УЗД в хірургічній практиці.
  • 2019 р. — ДУ "ДМА МОЗ України" ФПО — хірургія-ПАЦ.
  • 2019 р. — ДОСПК "Курс інформації з питань ізосерології та профілактики посттрансфузійних ускладнень".
  • 2019 р. — Тренінг «Практичні навички лапароскопічної хірургії», м. Київ.
  • 2019 р. — Курс "Плазмотерапія в неврології, ортопедії та травматології", м. Київ.
  • 2019 р. — Семінар «Сучасні досягнення в практиці лікаря хірурга і травматолога» , м. Дніпро.
  • 2020 р. — Онлайн навчання «Клінічне кодування захворювань та інтервенцій в українську систему ДСГ».
  • 2020 р. — Онлайн вебінар "Комплексна діагностика патології молочних залоз, кореляція МГ та УЗД" , Казахстан.

• Дніпропетровська асоціація хірургів.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог
Андролог, Сексолог, УЗД фахівець, уролог-хірург