Рінзберг Борис Сергійович

Хірург
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Дитячий хірург, першої лікарської категорії, займається проведенням операцій за профілем абдомінальної, гнійної, лапароскопічної хірургії. доктор Рінзберг Б.С. надає невідкладну допомогу за профілем дитячої хірургії.

11 квітня '17р.
Борис Сергеевич спас моего 4 месячного сына .Спасибо Вам большое!!!!!!!!!!!
Вікторія
04 квітня '17р.
Дуже вдячна, спас мою дитину. Була щиро здивована, що в нашій країні є такі молоді лікарі, спеціалісти своєї справи. ДЯКУЮ!!!
Ірина
Борис Сергеевич оперировал мужа. Вежливый, опытный специалист.
Принял нас без ожидания, так как сразу понял, что дело не терпит отложения. Спас нашего сына!! Спасибо!!
Со страхом ждали окончания операции, но Борис Сергеевич сделал все идеально! ЗОЛОТЫЕ РУКИ!! СПАСИБО
Надежда
Врач, которому не страшно доверить здоровье ребенка! Низкий поклон ВАМ!
Замечательный специалист! Врач от Бога! Очень внимательный, спокойный, порядочный и надежный! Спасибо за Вашу помощь в лечении ребенка!

• 2008 р. — ТУ "Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку" (КМАПО);
  • 2008 р. — майстер-клас "Лапароскопічна хірургія в педіатрії — проблеми та перспективи розвитку в Україні";
  • 2011 р. — Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні міні-інвазивні технології в хірургії та гінекології";
  • 2012 р. — Міжнародна науково-практична конференція "Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку: сучасні підходи".
Схожі спеціалісти:
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Мамолог, онкомамолог, онкохірург, онкодерматолог
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург