Ревва Оксана Вікторівна

Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням різних захворювань внутрішніх органів. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, бронхіт, гастрит, анемію, дерматит, стенокардію, ішемічну хворобу серця та інші патології.

Лечились от ковида у Реввы О.В. Очень профессиональный доктор, внимательный. Рекомендую!
Очень грамотный и внимательный специалист. На консультации рассказала варианты развития болезни, назначила анализы исходя из которых был выбран план лечения. Назначение всех препаратов аргументировалось на основе анализов. Очень благодарна Оксане Викторовне за такой тщательный подход!
Наталья ,Харьков
23 травня '21р.
Оксана Викторовна лечила меня от ковида.Грамотная,внимательная. Я очень благодарна ей. У меня была двусторонняя пневмония,но в больницу ехать не могла по семейным обстоятельствам. Оксана Викторовна приезжала к нам домой. Обратилась к ней тоже по рекомендации знакомого,которого также успешно пролечила.

• 2018 - закінчила лікувальний факультет Харківського національного медичного університету.
  • 2018 - лікар-інтерн кардіологічного відділення в КНП «Обласної клінічної лікарні».

• 2018 - брала участь в науково-практичній конференції на тему «Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування і профілактики».
  • 2018 - брала участь в науково-практичній конференції на тему «Актуальні проблеми захворювань органів дихання: питання епідеміології, лікування і профілактики ускладнень».
  • 2018 - брала участь в науково-практичній конференції на тему «Сучасна фармакотерапія серцевої недостатності».
  • 2020 - отримала спеціалізацію «Внутрішні хвороби» в Харківській медичній академії післядипломної освіти.
Схожі спеціалісти:
Терапевт, кардіолог, anti-age терапевт