Репневська Ірма Іванівна

УЗД-спеціаліст
Лікар займається діагностикою захворювань за допомогою ультразвукового устаткування. Виконує УЗД органів черевної порожнини і малого таза. На підставі отриманих результатів видає висновок про відсутність або наявність патології. Бере активну участь в міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах і майстер-класах.

Larisa Sokolova
Лікар дуже уважна. Професійно підійшла до моєї проблеми, відповіла на всі мої запитання, провела детальний огляд органів черевної порожнини. Наступного разу буду звертатися лише до цього фахівця. Безперечно буду рекомендувати усім!
Можу сказати що лікар хороший фахівець. Мені дуже сподобалося відношення її до роботи. Я надалі планую до неї звертатися. так як вона проводить обстеження, не проводить більше ніхто в міті. Буду звертатися, і рекомендувати її теж. Дякую!

• 2005-2011 рр. — Навчалася на базі Медичного Інституту Сумського Державного Університету, спеціальність: лікувальна справа, кваліфікація лікаря.
  • 2011-2014 рр. — інтернатура по спеціальності «Загальна хірургія» на базі СОКЛ.
  • 2017 р. — спеціалізація «Ультразвукова діагностика» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

• 2018 р. — навчання на курсі проф. M. М. Буланова "Актуальні питання ультразвукової діагностики в гінекології, онкогінекології, онкології", м. Київ, УАФУД.
  • 2019 р. — навчання на авторському курсі Ліліт Овсепян (Вірменія) «Сучасний ультразвук в гінекології та онкогінекології».
  • 2019 р. — теоретично-практичний навчальний курс: Зві Лейбович (Ізраїль), Ліліт Овсепян (Вірменія) — "Патологія матки: від шийки до тіла. Патологія яєчників. Питання диференціальної діагностики".
  • 2019 р. — міжнародна конференція EASTERN EUROPEAN PROFESSIONAL MEETINGS: Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, м. Київ.
  • 2020 р.— міжнародна школа Яна (Ian Donald Inter-University School of Medical Ultrasound) "Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології", м. Київ.
  • 2020р. — курси Інесси Сафонової "Ультразвук в гінекології", м. Харків.