Приходько Олександр Сергійович

Дитячий хірург
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні хірургічних патологій. Веде амбулаторний прийом. Надає екстрену допомогу при переломах, гострих запальних процесах, апендициті, перитоніті. Працює з вродженими аномаліями розвитку внутрішніх органів. Спеціалізується на лікуванні пупкової грижі, водянки яєчка, фімозу.

Ярина
Дуже задоволена роботою фахівця! Я такого лікаря ще не зустрічала. Професіонал своєї справи, ввічливий, чуйний та уважний. Призначене лікування майже одразу допомогло моїй дитині! Будемо спостерігатися лише в нього. Дякую!
Сайко О.П.
Абсолютно всім залишилися задоволені. Нам лікар і лікування призначив, і рекомендації надав. Записалися на операцію, але дитині стало набагато краще після лікування, тому лікар прийняв рішення про спостереження, та відмінив втручання.

• 1998-2004 рр. — Дніпропетровська медична академія, педіатрія.
  • Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, інтернатура по дитячій хірургії.

• Передатестаційні цикли з дитячої хірургії.
  • Курси тематичного удосконалення за фахом.

• Асоціація дитячих хірургів України.