Попова Катерина Романівна

Косметолог
Консультація бесплатно
Лікар-косметолог, фахівець в області естетичної і апаратної косметології. Здійснює антивікової догляд за обличчям і тілом. У компетенції Катерини Романівни різні види чищення особи (механічної, ультразвукової і т.д.), пілінги, антицелюлітні обгортання.

Постоянно хожу к Екатерине Романовне, она точно знает, как сделать так, чтобы девушка чувствовала себя просто красавицей. После ее процедур, кожа просто сияет. Я уход за своим лицом доверяю только ей.
Екатерина Романовна всегда стоит на страже женской красоты. После обертываний на теле ни капельки целлюлита, а сколько у нее разных пахучих масок, после них я не могу перестать трогать свое гладкое и чистое лицо. Рекомендую!

• 2013 р. — навчання на базі центру «Партнер Плюс» за спеціальністю «Косметолог, естетик за тілом».

• 2015 р. — курси підвищення кваліфікації: "Короткий медичний курс", семінари, тренінги компанії "Onmacabim" (Ізраїль).