Макаренко Оксана Олегівна

Косметолог
Косметолог Макаренко Оксана Олегівна надає допомогу в лікуванні шкірних захворювань (акне), видалення рубців. В послуги фахівця входить мезотерапія, плазмоліфтінг, процедуру по догляду за шкірою, ін'єкційні методи корекції естетичних дефектів (боротьба зі зморшками, зміна контуру обличчя). Спеціаліст допомагає зберегти молодість на довгі роки.

Даша
Мне все понравилось. Я осталась полностью довольна приемом. Я у данного специалиста была в принципе первый раз, я никогда не сталкивалась с проблемой, которая у меня сейчас. Поэтому меня все устроило.Спасибо
Лена
Все замечательно, я очень довольна, мне все понравилось. Косметолог компетентная, профессиональная, вопросов нет. Рекомендую ее, как высокого профессионала, который внимательный, знающий, что не мало важно. Буду обращаться к ней еще!Благодарю.

• Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.

• 2016 р. — "Класична і апаратна косметологія в провідному учбовому центрі для лікарів-косметологів "Космо-Трейд";
  • 2016 р. — практичний тренінг з постановкою руки "Мезотерапія, біоревіталізація, ботокс, контурна пластика";
  • 2016 р. — учасник 3-го Європейського конгресу по ін'єкційних методик;
  • 2016 р. — "Контурна пластика з постановкою руки (препарати-філлери Plureal)";
  • 2016 р. — навчання методу омолоджування власними клітинами Plasmolifting;
  • 2016 р. — навчання лікуванню захворювань шкіри з використанням натуральної фармакології Данне;
  • 2016 р. — "Професійний догляд за шкірою обличчя і тіла від Sothys" (Франція);
  • 2016 р. — навчання шугарингу Dermaepil;
  • 2017 р. — "Анатомічний курс обличча і шиї: досягнення максимальної ефективності і безпеки при проведенні ін'єкційної корекції обличча, Merz" (Німеччина)";
  • 2017 р. — "Контурна пластика губ динамічними філерами RHA Teoxane (Швейцарія) ";
  • 2017 р. — "Безпека пацієнта при проведенні косметологічних процедур", EMET.