Полякова Анна Володимирівна

Терапевт, Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор спеціалізується в області терапії, сімейної медицини та ультразвукової діагностики. Лікує патології травної, дихальної та серцево-судинної систем. Серед пріоритетних методик, які використовуються в роботі: ЕКГ, спірометрія, сонографія органів черевної порожнини, сечового міхура і нирок, добове моніторування артеріального тиску.

Максим
Доктор Полякова с нашей семьей работает уже несколько лет. Прекрасный специалист, хорошо, когда один и тот же доктор ведет всех членов семьи. Всем оперативно помогает, иногда даже может быстро подсказать что и как. Мы довольны своим выбором врача.
Надія
Супер спеціаліст

• 2005 р. — Запорізький державний медичний університет, лікувальна справа.
  • 2007 р. — інтернатура з сімейної медицини.

• 2007 р. — магістратура по сімейної медицині;
  • 2009 р. — Клінічна ординатура з сімейної медицини;
  • 2010 р. — спеціалізація з терапії;
  • 2012 р. — аспірантуру по спеціальності «внутрішні захворювання»;
  • 2017 р. — спеціалізація з ультразвукової діагностики;
  • постійно бере участь у міжнародних конференціях, стажуваннях, майстер-класах та семінарах, з'їздах за напрямками: сімейна медицина, кардіологія, терапія, ультразвукова діагностика;
  • є співавтором 10 наукових статей, 23 тезисів, 5 методичних рекомендацій, 1 патенту, має досвід клінічних досліджень більше 10 років.