Пелепейченко Олексій Юрійович

Невролог, Мануальний терапевт
главный врач
Лікар першої категорії
Лікар-невролог, надає також послуги мануальної терапії. Консультує в якості фахівців обох профілів. Діагностує захворювання на основі огляду і проведеної реоенцефалогравіі. Також проводить дуплексне сканування судин і транскраніальної доплерографію. В роботі використовує паравертебральную блокаду для купірування больового синдрому.

Вячеслав
Хочу выразить мануальному терапевту с золотыми руками свою огромнейшую благодарность. Только Алексей Юрьевич смог помочь мне с моим спинным недугом. Я искал такого врача долгие годы. Хотелось бы чтобы таких профессионалов было намного больше.
Світлана
Як би усі лікарі були такими!
Вячеслав
Это действительно ВРАЧ с большой буквы.

• 1995 р. – закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту, спеціаліст з фізичної реабілітації.
  • 2006 р. – закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет.
  • 2007 р. – інтернатура на базі кафедри неврології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• 2009 р. — тематичні курси «Актуальні питання неврології» на базі кафедри неврології №1 НМАПО ім. П. Л. Ш