Педан Наталія Олександрівна

Акушер-гінеколог
Лікар другої категорії
Лікар займається лікуванням гінекологічних патологій. Приймає пацієнток із запальними процесами в органах малого таза та порушенням менструального циклу. Надає допомогу при лактостазе та інших ускладненнях. Здійснює ведення вагітності. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Педан Наталья Александровна
лікар грамотно поставив діагноз, відповів на всі мої запитання. Розповіла багато нової інформації, яка мене цікавила. зараз я набагато глибше розумію суть своєї проблеми. Дякую фахівцю за таку вичерпну консультацію. Рекомендую!
Педан Наталья Александровна
Доктор дуже доброзичлива та щиросердечна. Відповіла на всі питання, які мене хвилюють. Надала мені допомогу, призначила лікування яке мені було так необхідне. Відмінний спеціаліст та просто хороша людина. Все що змогла, все зробила.

• 2013 р. — Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю "лікар акушер-гінеколог".