Остапенко Оксана Валентинівна

УЗД-фахівець, педіатр
Лікар другої категорії
Дитячий діагност, спеціалізується в області ультразвукової діагностики (УЗД). Проводить УЗД лімфатичних вузлів, м'яких тканин, щитовидної залози, паращитовидних і слинних залоз, тимусу, органів черевної порожнини і малого тазу, жовчного міхура, нирок, наднирників, тазостегнових суглобів, органів мошонки, а також нейросонографію.

Тетяна
Дочці назначили діагностику і ми звернулися до Остапенко. Все пройшло добре, дитина не хвилювалась. Лікар мені все пояснювала, відповіла на питання. Я задоволена візитом та ставленням до нас. Рекомендую усім.
Алеся
Отличный врач! Умеет найти подход к ребенку. Все очень доходчиво объясняет.

• 2004 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність «Педіатрія».

• 2013 р. — курси ультразвукової діагностики;
  • Постійний учасник тематичних конференцій, семінарів, симпозіумів;
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Стажування з УЗ діагностиці;
  • теоретичний курс: УЗД пухлин і кістозних захворювань нирок і наднирників;
  • курс: Клінічна нейросонографія та доплерографія судин головного мозку у дітей раннього віку;
  • курси підвищення кваліфікації лікарів УЗД.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець