Молотов Олександр Вікторович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор спеціалізується в області отоларингології. Лікує гіпертрофію мигдаликів, запалення слухової труби, нежить, сірчані пробки, зниження слуху та інші патології ЛОР-органів. Виконує радіохвильове видалення доброякісних новоутворень носа, кріодеструкцію і кріотерапію піднебінних мигдалин. Є членом Асоціації отоларингологів України.

Проходила у Александра Викторовича криотерапию небных миндалин. Понравился этот врач свои подходом к лечению и отношением к проблемам и вопросам пациента. Лор такого класса – редкость. Обязательно буду обращаться к нему еще.

• 1986 р. — Харківський медичний університет, медичний факультет, "лікувальна справа".

• упродовж усієї практичної роботи доктор щорічно проходить курси підвищення кваліфікації;
  • курси мікрохірургії вуха і отонейрології, Інститут отоларингології ім. А.І. Коломийченка АМН України;
  • курси ЛОР онкології, Інститут отоларингології ім. А.І. Коломийченка АМН України;
  • "Травми, захворювання, чужорідні тіла ЛОР органів і невідкладна допомога в отоларингологічній практиці";
  • 2013 р. — "Екстрена медична допомога в отоларингології".

• Член асоціації отоларингологів України.