Місюра Лариса Іванівна

Дитячий УЗД-фахівець
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Доктор Місюра Лариса Іванівна - фахівець з ультразвукової діагностики в дитячому віці. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Діагностує порушення з боку органів і систем організму. Проводить ісследовнаіе органів черевної порожнини і малого таза, визначає функціонування щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту. Вивчає стан головного мозку у новонароджених. Досліджує працездатність серця. Визначає патології на ранніх стадіях розвитку.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1 м.Іподром84

Олеся
Дитячий кардіолог вислухала у моєї донечки якийсь шум у сердці і направила на дообстеження . Та як під час зняття кардіограми вона постійно рухалася і результат був сумнівним. Залишалася одна надія на УЗД. Лікар Місюра Лариса Іванівна зуміла так заспокоїти нашу дитину, що та поводилася стримано і робила все що їй говорила лікар. Обстеження було дуже інформативним, завдяки вмінню і досвіду Лариси Іванівни.
Тамара
Лікар діагност Лариса Іванівна Місюра дуже якісно і максимально точно проводить оцінювання органів. Не маловажливу роль у виборі лікаря зіграло також досвід роботи та сучасність апарату. І те і інше на вищому рівні. Однозначно рекомендую вам цього спеціаліста!