Радіонов Денис Олександрович

УЗД-фахівець, Уролог
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікар проводить прийом пацієнтів урологічного і хірургічного профілю. Займається лікування ЗПСШ, чоловічого безпліддя, лікуванням запальних захворювань сечостатевої системи.

Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський

Была у этого врача уже несколько раз в клинике Выходного Дня. Отличный специалист, очень деликатный. Рекомендую!
Ира
В случае когда мне нужна УЗИ диагностика, то я сразу иду к Денису Александровичу. Он всегда подмечает даже самые мельчайшие детали, потому я уверена, что он ничего ен пропустит, а значит будет точный диагноз.
Максим
Попадал пару раз к Денису Александровичу. Пара залетных командировок и к гадалке не ходи, сразу иди на прием. Всегда меня выручает, спасибо!
Игорь
Мужчины меня поймут. Врач не самый приятный и ожидаемый для мужиков, но очень был приятно удивлен.... Все без фанатизма,четко по делу,быстро и деликатно. Зачет врачу. Если прийдется еще раз обращаться к такому специалисту,выберу Радионова. Спасибо вам доктор!

• 2002 р. — Луганський медичний університет;
  • 2004 р. — Інтернатура за фахом "хірургія".

• 2004 р. — ТУ з ультразвукової діагностики захворювань органів черевної порожнини, малого таза і заочеревинного простору;
  • 2012 р. — спеціалізація по урології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2014 р. — спеціалізація по УЗД при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики