Метельська Анна Володимирівна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Доктор Метельська Анна Володимирівна надає пацієнтам послуги фахівця з поведінки процедури УЗ діагностики. Обстежує організм на наявність патологічних змін і новоутворень, структурних змін в органах або тканинах. Проводить діагностику кровоносних судин, нирок, органів черевної порожнини, лімфатичних вузлів, м'яких тканин і суглобів.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277

Александр
Метельская Аннна Владимировна известный диагност в нашем районе.К ней часто обращаются мои знакомые и друзья! Она внимательна при исследовании, точна и всегда ответственна за данные которые она предоставляет. На ее мнение как диагноста можно положится.
Сергій
Дуже досвідчений лікар діагност Анна Володимирівна Метельська не раз підтверджувала здогадки лікарів, до яких я звертався. Одного разу навіть знайшла ,причину ,про яку я навіть подумати не міг .Це дуже допомогло моєму лікареві визначитися з податьшою тактикою та лікуваням мого захворювання.

• 1990 р. — Дніпропетровський державний медичний університет;
  • 2005 p. — спеціалізація УЗ-дослідження;
  • 2014 p. — підтвердження вищої категорії лікаря УЗ-діагностики.