Шипілов Костянтин Володимирович

Уролог
Доктор Шипілов Костянтин Володимирович займається питаннями урологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної і сечостатевої систем. Консультує пацієнтів із захворюваннями сечового міхура, простати і нирок. Надає лікування простатиту, імпотенції, циститу, пієлонефриту, фімозу, нетримання сечі і чоловічого безпліддя.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20 м.Позняким.Осокорким.Харківська

Иван
Благодаря Константину Владимировичу, его профессионализму и желанию помочь я снова вернулся к полноценной жизни. Семью удалось сохранить. Огромное спасибо.

• 2010 р. — Луганський державний медичний університет за спеціальністю лікувальна справа;
  • 2012 р. — інтернатура в Луганському державному медичному університеті за спеціальністю "Урологія";
  • 2013 р. — Луганський державний медичний університет за спеціальністю "Хірургія";
  • 2015 р. — НМАПО ім. П.Л. Шупика за фахом "Ультразвукова діагностика";
  • Клінічна ординатура за спеціальністю "Урологія" на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.