Мартовицька Катерина Вікторівна

Сімейний лікар, Кардіолог, Гастроентеролог, Дієтолог
Лікар першої категорії
Катерина Вікторівна спеціалізується на невідкладній допомозі, амбулаторному спостереженні, медичному супроводі дітей з 6 років, предоперационному спостереженні. Надає послуги зі складання індивідуального плану обстеження і лікування для людей із захворюваннями бронхо-легеневої, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, та інших станів. Розробляє індивідуальні плани харчування і способу життя з метою корекції маси тіла для спортсменів, вагітних, при надмірній і недостатній вазі.

Лікар працює в клініках:
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Київ вул. Хоткевича, 12 м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська) м.Чернігівська71м.Лісова199м.Дарниця213

Ангелина
Давно "дружим" с врачом, наблюдает всю нашу семью. Всегда довольны консультациями
Леся
Это врач, изменивший мое отношение к медицине и медикам. Наблюдаюсь у Екатерины Викторовны около 6 лет, значительно поправила свое здоровье. Специалист широкого профиля, рекомендую. И моя мама, и дочь, и муж - все к ней обращаемся. Всегда все спокойно расскажет, обьяснит что и почему. Очень благодарны. Здоровья в нашей семье прибавилось!

• 2004 р. — Харківський Державний Медичний Університет;
  • 2006 р. — інтернатура на базі ХДМУ за спеціальністю «Сімейна медицина».
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, ординатуру з сімейної медицини, 2012 р.
  • Дніпровський інститут традиційної та нетрадиційної медицини, спеціальність «Дієтологія», 2016 р.

• 2007 р. — стажування на робочому місці у відділенні кардіології та ревматології ОКЛ м. Харькова;
  • 2012 р. — підвищення кваліфікації в ординатурі на кафедрі сімейної медицини ХМАПО, м. Харків;
  • 2015 р. — курси підвищення кваліфікації з сімейної медицини КМАПО ім. П.Л. Шупика;
  • 2016 р. — курс навчання дієтології на базі Дніпропетровського інституту традиційної та нетрадиційної медицини, сертифікат «Дієтолога»;
  • Постійна участь у медичних семінарах та тренінгах, медичних конференціях з кардіології, гастроентерології, сімейної медицини.